Dzięki idealnemu połączeniu kobiecości wraz z militarnym stylem powstała nowa marka ARME. Marka koncentruje się na delikatnym podkreśleniu kobiecego seksapilu, jednocześnie zachowując odważne elementy militarnej mody. Przekazujemy to co w wojskowym mundurze najlepsze, czyli uwydatniamy ozdobne naszywki, pagony, mosiężne guziki, dżety oraz obszerne kieszenie.

Marka swoją uwagę skupia na indywidualistkach, które poszukują tarczy obronnej w militarnym stylu. ARME to odważne projekty z charakterem, stworzone z myślą o kobietach posiadających własny styl i gotowych wyróżnić się z tłumu. Projekty ARME powstały dla odważnych uwodzicielek, kobiet poszukujących indywidualnego stylu i ceniących codzienną swobodę.

Militarny styl pozwala na odrobinę wygody w nowej odsłonie mundurowych strojów. Kobiety chcą być kojarzone z niezależnością, indywidualizmem oraz odwagą, którą śmiało uwalniają w militarnych stylizacjach.

Jesienna kolekcja przedstawia kobiece moro sukienki, spódnice, bluzki oraz khaki płaszcze z pagonami i militarnymi guzikami. Wojskowe kreacje królować będą w zestawieniu z brązami, piaskowymi beżami i grafitami. W tym sezonie odkrywamy na nowo militarne stylizacje w niebywale kobiecym wydaniu.

Trochę historii

Nie znam osoby, która nie zgodziłaby się z faktem, że wojsko kojarzy się z siłą, dyscypliną i odwagą. Ludzie, którzy w swoim życiu pokochali armię to osoby niezależne, nieugięte, często idące pod prąd. To miejsce zarezerwowane jest dla silnych osobowości. Dlatego właśnie znalazłyśmy się tam również my – kobiety! Pokazałyśmy mężczyznom, że też potrafimy założyć mundur i wcale nie jesteśmy od nich gorsze. Różnimy się tylko jednym – wyglądem zewnętrznym. I to właśnie ten widok kobiety w mundurze (jakże pięknie dopasowanym) zawsze wzbudzał podziw.

W konsekwencji powstała marka ARME! Z potrzeby połączenia subtelnej kobiecości z militarnym stylem daje efekt idealnej kobiety – seksownej, atrakcyjnej, a zarazem pewnej siebie i odważnej.